Horní Bobrová

,

Digitalizovaná kniha narozených Horní Bobrová obsahuje záznamy od roku 1745 do roku 1771.

Nalezeno 3739 záznamů narození
Obec
Rok
Jméno
Příjmení
Otec
Matka
Strana
Kniha
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Škarková
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 2
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Lamberský
Otec: Jiří
Matka: Markéta
Strana: 2
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Prokop
Otec: Karel
Matka: Kristýna
Strana: 2
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bartošová
Otec: Bartoloměj
Matka: Zuzana
Strana: 2
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Štipáčková
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 2
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Kršňáková
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 2
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Smutková
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 2
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Harvánková
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 2
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Štohandlová
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Fialová
Otec: Bohumír
Matka: Klára
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Slabá
Otec: Bernard
Matka: Veronika
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Drobilová
Otec: Simon
Matka: Alžběta
Strana: 2
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kučerová
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 2
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Samsourová
Otec: Bernard
Matka: Alžběta
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vaculínová
Otec: Zachariáš
Matka: Anastázie
Strana: 2
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vítková (Loukotová)
Otec: Bernard
Matka: Růžena
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ježová (Straková)
Otec: Ignác
Matka: Jana
Strana: 2
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Filipová
Otec: Simon
Matka: Zuzana
Strana: 2
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Nevrkla
Otec: Václav
Matka: Alžběta
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Burian
Otec: Jakub
Matka:
Strana: 2
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Žujková
Otec: Bernard
Matka: Žofie
Strana: 3
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Pavlíková
Otec: Sebastián
Matka: Veronika
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Soukup
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 3
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mička
Otec: Bartoloměj
Matka: Jana
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Prokopová
Otec: Tomáš
Matka: Zuzana
Strana: 3
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Smetanová
Otec: Matouš
Matka: Dorota
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koldová
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Doležal
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna Barbora
Příjmení: Dvořáková
Otec: Václav
Matka: Jana
Strana: 3
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Psota
Otec: Jan
Matka: Justýna
Strana: 3
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pratová
Otec: Ignác
Matka: Anna
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Šamlová
Otec: Martin
Matka: Barbora
Strana: 3
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Vizourek
Otec: Matěj
Matka: Barbora
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Musil
Otec: Vít
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kučírek
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kužel
Otec: Jiří
Matka: Jana
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Skývová
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Konečný
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Havlík
Otec: Vojtěch
Matka: Salomena
Strana: 3
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peňázová
Otec: Fabián
Matka: Jana
Strana: 3
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vondráková
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 3
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Peňáz
Otec: Matěj
Matka: Dorota
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Kaudelová (Bartošová)
Otec: Mikuláš
Matka: Zuzana
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sedláková
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sošková
Otec: Jiří
Matka: Helena
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rolínková
Otec: Karel
Matka: Anna
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brabcová
Otec: Josef
Matka: Eva
Strana: 3
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Vavřinec
Matka: Veronika
Strana: 3
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mašová
Otec: Tobiáš
Matka: Markéta
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Štírský
Otec: Tomáš
Matka: Anna
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kolář
Otec:
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Červinka
Otec: František
Matka: Žofie
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Kučírková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Smažil (Sláma)
Otec: Tomáš
Matka: Tereza
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kopáčková
Otec: Vít
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Baxantová
Otec: Bernard
Matka: Růžena
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bartošová
Otec: Bartoloměj
Matka: Zuzana
Strana: 4
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zelený
Otec: Vavřinec
Matka: Jana
Strana: 4
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vítek
Otec: Michal
Matka: Růžena
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Harvánek
Otec: Václav
Matka: Justýna
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Straka
Otec: Mikuláš
Matka: Anna
Strana: 4
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kříž
Otec: Ferdinand
Matka: Dorota
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Lazničková
Otec:
Matka: Uršula
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vavřínková
Otec: Jan
Matka: Uršula
Strana: 4
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bartošová
Otec: Jiří
Matka: Markéta
Strana: 4
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Špatková
Otec: Ernest
Matka: Salomena
Strana: 4
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Staňková
Otec: Vilém
Matka: Růžena
Strana: 4
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šiška
Otec: Jiří
Matka: Eleonora
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová
Otec: Bohumír
Matka: Klára
Strana: 4
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mrňous
Otec: Václav
Matka: Mariana
Strana: 4
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pohanka
Otec: Ondřej
Matka: Anna
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Jež
Otec: Matouš
Matka: Justýna
Strana: 4
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Kučera
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 4
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ježová
Otec: Matěj
Matka: Mariana
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Malá
Otec: Vít
Matka: Markéta
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sedlák
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kutina
Otec: Tomáš
Matka: Alžběta
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Valentová
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Jakubcová
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pivec
Otec: Karel
Matka: Magdalena
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pospíchal
Otec: František
Matka: Dorota
Strana: 4
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Janda
Otec: Bartoloměj
Matka: Žofie
Strana: 4
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pejchal
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 5
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Sýkorová
Otec: Martin
Matka: Justýna
Strana: 5
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Špatková
Otec: Ernest
Matka: Salomena
Strana: 5
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Burian
Otec: Pavel
Matka: Marta
Strana: 5
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Havlíčková
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Macháčková
Otec: Josef
Matka: Veronika
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Jakubec
Otec: Jakub
Matka: Růžena
Strana: 5
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Filip
Otec: Simon
Matka: Zuzana
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šefelínová
Otec: Karel
Matka: Klára
Strana: 5
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Haxová
Otec: Matěj
Matka: Markéta
Strana: 5
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Studená
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Straková
Otec: Stanislav
Matka: Jana
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Straková
Otec: Vilém
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kaňková
Otec: Václav
Matka: Petra
Strana: 5
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Růžena
Příjmení: Kaňková
Otec: Václav
Matka: Petra
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Burian
Otec: Jakub
Matka: Anna
Strana: 5
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zuberský
Otec: Antonín
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Dočekal
Otec: Mikuláš
Matka: Ludmila
Strana: 6
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hlavinková
Otec: Josef
Matka: Jana
Strana: 6
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kociánová
Otec: Simon
Matka: Zuzana
Strana: 6
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mahelová
Otec: Řehoř
Matka: Alžběta
Strana: 6
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Jeřábek
Otec: Josef
Matka: Alžběta
Strana: 6
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kučera
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Studený
Otec: Matěj
Matka: Růžena
Strana: 6
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Jež
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 6
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Maša
Otec: Jiří
Matka: Veronika
Strana: 6
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Bartošová
Otec: Jiří
Matka: Zuzana
Strana: 6
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Havlíková
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Žujková
Otec: Bernard
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Prokopová
Otec: Karel
Matka: Kristýna
Strana: 6
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brožová
Otec: Václav
Matka: Magdalena
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Brhel
Otec: Jakub
Matka: Zuzana
Strana: 6
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sedlák
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Musilová
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Šišková
Otec: Antonín
Matka: Anna
Strana: 6
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pejchalová (Gazová)
Otec: Bartoloměj
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Hala
Otec: Martin
Matka: Kristýna
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pličková
Otec: Florián
Matka: Eleonora
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna Lidvina
Příjmení: Devarinová
Otec: František
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Tulis
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vyplašil
Otec: Vojtěch
Matka: Mariana
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Horáková
Otec: František
Matka: Veronika
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Štědroňová
Otec: Matěj
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Studená
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vítková
Otec: Michal
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dusíková
Otec: František
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šípková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Hlavinka
Otec: Josef
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kutina
Otec: Josef
Matka: Alžběta
Strana: 7
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šamlová
Otec: Josef
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hloušková
Otec: Martin
Matka: Žofie
Strana: 7
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Zitová
Otec: Bartoloměj
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brabcová
Otec: Martin
Matka: Mariana
Strana: 7
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Chaloupka
Otec: Václav
Matka: Veronika
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šaustal
Otec: Antonín
Matka: Alžběta
Strana: 7
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Soukup
Otec: Jakub
Matka: Viktorie
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová
Otec: Tomáš
Matka: Juliana
Strana: 7
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Staněk
Otec: Vilém
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Marek
Otec: Josef
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koldová
Otec: Rafael
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rausová
Otec: Josef
Matka: Mariana
Strana: 7
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna Alžběta
Příjmení: Mašová
Otec: Vavřinec
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Straka
Otec: Fabián
Matka: Alžběta
Strana: 7
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Sekera
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka Jenovefa
Příjmení: Devarinová
Otec: František
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Sklenářová
Otec: Ambrož
Matka: Markéta
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Zachová
Otec: Josef
Matka: Alžběta
Strana: 8
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Veselá
Otec: Matěj
Matka: Žofie
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Žujka
Otec: Bernard
Matka: Žofie
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Řehořková
Otec: Martin
Matka: Růžena
Strana: 8
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Koudelová
Otec: Bernard
Matka: Juliana
Strana: 8
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Štumf
Otec: Antonín
Matka: Ludmila
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mrňous
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sáblík
Otec: Karel
Matka: Marta
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Lamberský
Otec: Jiří
Matka: Markéta
Strana: 8
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Antonín
Matka: Markéta
Strana: 8
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Hájek
Otec: Filip
Matka: Jana
Strana: 8
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Ráček
Otec: Josef
Matka: Anna
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Dostálová
Otec: Václav
Matka: Tereza
Strana: 8
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Kočvarová
Otec: Mikuláš
Matka: Zuzana
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Musilová
Otec: Antonín
Matka: Barbora
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Toman (Buriánek)
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Bernard
Matka: Veronika
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Soukupová
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 8
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Urbanová
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 8
Obec:
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bílková
Otec: Zachariáš
Matka: Markéta
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Jakubcová
Otec: Jakub
Matka: Růžena
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Holšpic
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 8
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vystrčil
Otec: Antonín
Matka: Alžběta
Strana: 8
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Tulis
Otec: Jan
Matka: Barbora
Strana: 8
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Galáb (Kaláb?)
Otec: Vojtěch
Matka: Veronika
Strana: 8
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Binka
Otec: Pavel
Matka: Růžena
Strana: 8
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Mašová
Otec:
Matka: Kateřina
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Rolínek
Otec: Matěj
Matka: Alžběta
Strana: 8
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Slaný
Otec: Bernard
Matka: Mariana
Strana: 9
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pivec
Otec: Karel
Matka: Magdalena
Strana: 9
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Novotný
Otec: Simon
Matka: Judita
Strana: 9
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Karas
Otec: Matěj
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pokorná
Otec: Martin
Matka: Ludmila
Strana: 9
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dolinková
Otec: Jiří
Matka: Anežka
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Janová
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hrnčířová
Otec: František
Matka: Markéta
Strana: 9
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mašová
Otec: Tobiáš
Matka: Markéta
Strana: 9
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Řehořek
Otec: Martin
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Mašek
Otec: Blažej
Matka: Kateřina
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Váňa
Otec: Rudolf
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vrabcová
Otec: Martin
Matka: Mariana
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Holšpicová
Otec: Karel
Matka: Anna
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šefelínová
Otec: Karel
Matka: Klára
Strana: 9
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Jobová
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Sýkora
Otec: Martin
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Strnadová
Otec: Martin
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Váňová
Otec: Karel
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zahrádková
Otec: Matouš
Matka: Markéta
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Janová
Otec: Prokop
Matka: Tereza
Strana: 9
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vaverková
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šišková
Otec: Antonín
Matka: Anna
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Hájek
Otec: Filip
Matka: Jana
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Smetanová
Otec: Matouš
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Slabá
Otec: Vilém
Matka: Mariana
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Janíčková
Otec: Josef
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fleková
Otec: Bedřich
Matka: Viktorie
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Bartošová
Otec: Mikuláš
Matka: Zuzana
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Veronika
Příjmení: Bartošová
Otec: Mikuláš
Matka: Zuzana
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kolář
Otec: František
Matka: Markéta
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Tálská
Otec: Jan
Matka: Barbora
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Burešová
Otec: Matouš
Matka: Viktorie
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Macháčková
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ambrož
Příjmení: Kuna
Otec: Václav
Matka: Juliana
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zuberská (Kučka?)
Otec: Bohumír
Matka: Tereza
Strana: 10
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Karas
Otec: Matěj
Matka: Veronika
Strana: 10
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Havlíková
Otec: Pavel
Matka: Barbora
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kuželová
Otec:
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Žvaček
Otec: Jiří
Matka: Anna
Strana: 10
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šiška
Otec: Ignác
Matka: Alžběta
Strana: 10
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Harvánek
Otec: František
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kršňák
Otec: Václav
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Straka
Otec: Fabián
Matka: Alžběta
Strana: 10
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kejda
Otec: Prokop
Matka: Žofie
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koblížková
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 10
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Loukotová
Otec: Václav
Matka: Mariana
Strana: 10
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ráčková
Otec: Josef
Matka: Anna
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sáblíková
Otec: Karel
Matka: Marta
Strana: 10
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Řehořková
Otec: Matěj
Matka: Markéta
Strana: 10
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Pavel
Matka: Viktorie
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Špínová
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 10
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna Růžena
Příjmení: Zimová
Otec: Štěpán
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Tálský mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pohanková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kubíčková
Otec: Josef
Matka: Zuzana
Strana: 10
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šafářová
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 10
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kovář
Otec: Simon
Matka: Veronika
Strana: 10
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Štipáček
Otec: Karel
Matka: Kateřina
Strana: 10
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Březka
Otec: Sebastián
Matka: Markéta
Strana: 10
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Adam
Příjmení: Tulis
Otec: Matěj
Matka: Anna
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Fialová
Otec: Matěj
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brychtová
Otec: Václav
Matka: Veronika
Strana: 11
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Bunka
Otec: Jakub
Matka: Tereza
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Baxantová
Otec: Jan
Matka: Barbora
Strana: 11
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Jan
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rausová
Otec: Antonín
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pospíchalová
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bajerová
Otec: Tadeáš
Matka: Žofie
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Studená
Otec: Jakub
Matka: Marie Anna
Strana: 11
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harvánková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Lamberská
Otec: Karel
Matka: Eleonora
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sáblíková
Otec: Simon
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vystrčilová
Otec: Antonín
Matka: Alžběta
Strana: 11
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mašková
Otec: Bartoloměj
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Smetanová
Otec: Matěj
Matka: Jana
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Straková
Otec: Pavel
Matka: Anna
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Havel
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Hrnčířová
Otec: Matěj
Matka: Barbora
Strana: 11
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Kovářová
Otec: Matěj
Matka: Alžběta
Strana: 11
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pavlíková
Otec: Havel
Matka: Juliana
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zimová
Otec: Štěpán
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Šudák
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Horáčková
Otec: Bernard
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Kocián
Otec: Simon
Matka: Veronika
Strana: 11
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová
Otec: Fabián
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Urbánková
Otec: Jan
Matka: Juliana
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pospíchal
Otec: Ondřej
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vaverka
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kolářová
Otec: Josef
Matka: Veronika
Strana: 11
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Stupková
Otec: Augustýn
Matka: Justýna
Strana: 11
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vítová
Otec: Bedřich
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kučírková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 11
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švejdová
Otec: Pavel
Matka: Alžběta
Strana: 12
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Binková
Otec: Fabián
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zelená
Otec: Pavel
Matka: Jana
Strana: 12
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Psota
Otec: Jan
Matka: Justýna
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Součková
Otec: Josef
Matka: Barbora
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Sáblíková
Otec: Matěj
Matka: Viktorie
Strana: 12
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Horáková
Otec:
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Straková
Otec: Pavel
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Kocián
Otec: Urban
Matka: Eva
Strana: 12
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Zdražil
Otec: František
Matka: Viktorie
Strana: 12
Obec:
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Svoboda
Otec: Matěj
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harvánková
Otec: František
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Škarka
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sýkora
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Polnický
Otec: Václav
Matka: Alžběta
Strana: 12
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonie
Příjmení: Kunová
Otec: Matěj
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Štursová
Otec: Pavel
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Macháčková
Otec:
Matka: Klára
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová
Otec:
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Rudolf
Matka: Veronika
Strana: 12
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hlavinková
Otec: Jakub
Matka: Veronika
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: František
Matka: Brigita
Strana: 12
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Matisek
Otec: Matěj
Matka: Uršula
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zelená
Otec: Pavel
Matka: Jana
Strana: 12
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Trnka
Otec: Lukáš
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Švaňhal
Otec: Matouš
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Fialová
Otec: Bohumír
Matka: Klára
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Souček
Otec: Matěj
Matka: Judita
Strana: 12
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Slabý
Otec: Josef
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Burianová
Otec: Ignác
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Součková
Otec: Benedikt
Matka: Markéta
Strana: 12
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mikšíková
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Doležalová
Otec:
Matka: Viktorie
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Konečný
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Urban
Otec: Řehoř
Matka: Tereza
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zimová
Otec: Štěpán
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová
Otec: Josef
Matka: Barbora
Strana: 12
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brožová
Otec: Karel
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Psotová
Otec: František
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Palečková
Otec: Jiří
Matka: Klára
Strana: 13
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Škarka
Otec: Matouš
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Drlová
Otec: Kašpar
Matka: Růžena
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koldová
Otec: František
Matka: Barbora
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švaňhalová
Otec: Jakub
Matka: Františka
Strana: 13
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Stehlíková
Otec: Mikuláš
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Černý mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová
Otec: Jiří
Matka: Tereza
Strana: 13
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Psota
Otec: Rudolf
Matka: Veronika
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Němec
Otec: Pavel
Matka: Justýna
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rousová
Otec: Antonín
Matka: Anna
Strana: 13
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Skryjová
Otec: Tomáš
Matka: Tereza
Strana: 13
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vondráček
Otec: Simon
Matka: Žofie
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Vilém
Matka: Mariana
Strana: 13
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pohanka
Otec: Josef
Matka: Juliana
Strana: 13
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Křikavová
Otec: Prokop
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Palcová
Otec: Ludvík
Matka: Viktorie
Strana: 13
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kociánová
Otec: Simon
Matka: Veronika
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šabartová
Otec: Martin
Matka: Růžena
Strana: 13
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Marková
Otec: Jan
Matka: Žofie
Strana: 13
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Jakub
Matka: Markéta
Strana: 13
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šacl
Otec: Tomáš
Matka: Mariana
Strana: 13
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šípová
Otec: Jakub
Matka: Zuzana
Strana: 13
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Batelková
Otec: Tobiáš
Matka: Eleonora
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Štohandlová
Otec: Fabián
Matka: Tereza
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hrnčířová
Otec: František
Matka: Markéta
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Šabartová
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švejdová
Otec: Samuel
Matka: Zuzana
Strana: 13
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Jan
Matka: Marie Magdalena
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Podivínová
Otec: Martin
Matka: Veronika
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šanderová
Otec: Filip
Matka: Barbora
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mahel
Otec: Lukáš
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Malá
Otec: Jakub
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Buchtová
Otec: Matěj
Matka: Barbora
Strana: 14
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Chalupová
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 14
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bednářová
Otec: Jiří
Matka: Viktorie
Strana: 14
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šaustarová
Otec: Blažej
Matka: Anna
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Skývová
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 14
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švejdová
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna Marie
Příjmení: Brožová
Otec: Karel
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Sýkora
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dudalová
Otec: Václav
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harvánková
Otec: Jiří
Matka: Mariana
Strana: 14
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Chalupa
Otec: Bernard
Matka: Mariana
Strana: 14
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kříž
Otec: Pavel
Matka: Veronika
Strana: 14
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vrnada
Otec: Vít
Matka: Zuzana
Strana: 14
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bílá
Otec: Václav
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hrbková
Otec: Jan
Matka: Marie Anna
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Švaňhal
Otec: Matouš
Matka: Marie Anna
Strana: 14
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Zdražilová
Otec: Matěj
Matka: Alžběta
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Vejrosta
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Mička
Otec: Josef
Matka: Tereza
Strana: 14
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Urbánková
Otec: Matouš
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Černý
Otec: Jan
Matka: Barbora
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Drlová
Otec: Řehoř
Matka: Alžběta
Strana: 14
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Adam
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koudelová
Otec: Bernard
Matka: Tereza
Strana: 15
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Kubík
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Psotová
Otec: Rudolf
Matka: Veronika
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Musilová
Otec: Jiří
Matka: Anna
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Urbanová
Otec: Matěj
Matka: Barbora
Strana: 15
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Tomanová
Otec: Sebastián
Matka: Barbora
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Štědroňová
Otec: Vít
Matka: Tereza
Strana: 15
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ráčková
Otec: Jan
Matka: Tereza
Strana: 15
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Marková
Otec: Leopold
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pohanková
Otec: Josef
Matka: Juliana
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zuberská
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Svoboda
Otec: Tomáš
Matka: Juliana
Strana: 15
Obec:
Rok:
Jméno: Anna Gertruda Anežka
Příjmení: Deitersová
Otec: František Adolf
Matka: Anna Gertruda
Strana: 15
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šafářová
Otec: Václav
Matka: Jana
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Myslivcová
Otec:
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Valentová
Otec: Pavel
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Káňová
Otec: Josef
Matka: Markéta
Strana: 15
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Škarková
Otec: Izidor
Matka: Tereza
Strana: 15
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mazlová
Otec: Bernard
Matka: Josefa
Strana: 15
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Žvačková
Otec: Jiří
Matka: Anna
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šudáková
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna Růžena
Příjmení: Rousová
Otec: Antonín
Matka: Anna
Strana: 16
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Dočekal
Otec: Vojtěch
Matka: Alžběta
Strana: 16
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mahelová
Otec: Mikuláš
Matka: Marie Anna
Strana: 16
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Stránský
Otec: Jan
Matka: Františka
Strana: 16
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hájková
Otec: Filip
Matka: Jana
Strana: 16
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kutinová
Otec: Simon
Matka: Tereza
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Palečková
Otec: Jiří
Matka: Klára
Strana: 16
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sklenářová
Otec: Ambrož
Matka: Markéta
Strana: 16
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šabartová
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Janda
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Švaňhal
Otec: Matouš
Matka: Anna
Strana: 16
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Hrbek
Otec: Jan
Matka: Marie Anna
Strana: 16
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Rolínek
Otec: Jiří
Matka: Tereza
Strana: 16
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Vaňková
Otec: Augustýn
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mrňousová
Otec: Martin
Matka: Alžběta
Strana: 16
Obec:
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Müller
Otec: Jan
Matka: Magdalena
Strana: 16
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vrbová
Otec: Kašpar
Matka: Tereza
Strana: 16
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Hlávka
Otec: Josef
Matka: Eleonora
Strana: 17
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sýkorová
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Štursa
Otec: Lazar
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šustáček
Otec:
Matka: Barbora
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bohuslavová
Otec:
Matka: Alžběta
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švejdová
Otec: Samuel
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fleková
Otec: František
Matka: Veronika
Strana: 17
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dražilová
Otec: František
Matka: Viktorie
Strana: 17
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vejrostová
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Špatková
Otec: Tomáš
Matka: Alžběta
Strana: 17
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Slabá
Otec: Jan
Matka: Magdalena
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zuberská
Otec: František
Matka: Ludmila
Strana: 17
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Trnková
Otec: Jiří
Matka: Markéta
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zuberská
Otec: Ignác
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Čech
Otec: Bernard
Matka: Anna
Strana: 17
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Michal
Otec: Jakub
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Brychta
Otec: Ondřej
Matka: Barbora
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Daněk
Otec:
Matka: Anna
Strana: 17
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Brychta
Otec: Ondřej
Matka: Barbora
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Daněk
Otec:
Matka: Anna
Strana: 17
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Trnková
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 18
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Servítová
Otec: Simon
Matka: Tereza
Strana: 18
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vojtová
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Štěpán
Matka: Anna
Strana: 18
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Červenková
Otec: Samuel
Matka: Jana
Strana: 18
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dusíková
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Bobrůvka 17
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Pohanka
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 18
Obec: Radešínská Svratka 26
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Nevrklová
Otec:
Matka: Růžena
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Heüdler
Otec: Antonín
Matka: Růžena
Strana: 18
Obec: Podolí 6
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Šabart
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová 22
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Roháčková
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Mirošov 13
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Svoboda
Otec: Fabián
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Horní Bobrová 52
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Horáková
Otec: Václav
Matka: Markéta
Strana: 18
Obec: Podolí 12
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Chrástová
Otec: Ondřej
Matka: Zuzana
Strana: 18
Obec: Bobrůvka 9
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kovářová
Otec: Simon
Matka: Veronika
Strana: 18
Obec: Podolí 14
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mičková
Otec: Josef
Matka: Tereza
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová 36
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová
Otec: Jan
Matka: Růžena
Strana: 18
Obec: Radešín 4
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fleková
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová 13
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Novotná
Otec: Matěj
Matka: Ludmila
Strana: 18
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Klímová
Otec: Ondřej
Matka: Anežka
Strana: 19
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Brigita
Příjmení: Doležalová
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Brigita
Příjmení: Mácová
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Zvolská (Dolinková)
Otec: Jiří
Matka: Anežka
Strana: 19
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Macháčková
Otec: Josef
Matka: Veronika
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Hajná
Otec:
Matka: Mariana
Strana: 19
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Zvolská (Dolinková)
Otec: Jiří
Matka: Anežka
Strana: 19
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Macháčková
Otec: Josef
Matka: Veronika
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Hajná
Otec:
Matka: Mariana
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Mráz
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Matulková
Otec: Bernard
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Maršálek
Otec: Václav
Matka: Mariana
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Hrnčířová
Otec: Jan
Matka: Veronika
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Kulíšek
Otec: Václav
Matka: Růžena
Strana: 19
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Roháčková
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 20
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Halová
Otec: Martin
Matka: Kristýna
Strana: 20
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Hájková
Otec: Jiří
Matka: Mariana
Strana: 20
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Procházka
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 20
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Součková
Otec: Matěj
Matka: Judita
Strana: 20
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Chalupová
Otec: Mikuláš
Matka: Jana
Strana: 20
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Kučková
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Flekovská
Otec: Antonín
Matka: Růžena
Strana: 20
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Trnková
Otec: Lukáš
Matka: Markéta
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Bartošová
Otec: Jakub
Matka: Zuzana
Strana: 20
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Škarková
Otec: Ondřej
Matka: Marta
Strana: 20
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Servítová
Otec: Matouš
Matka: Jana
Strana: 20
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Horáková
Otec: Vít
Matka: Uršula
Strana: 20
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Kuna
Otec:
Matka: Markéta
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Chmelová
Otec: Karel
Matka: Jana
Strana: 20
Obec: Radenice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Mazlová
Otec:
Matka: Alžběta
Strana: 20
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Zdražilová
Otec: Josef
Matka: Zuzana
Strana: 20
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Havlíková
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 20
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Tulis
Otec: Vavřinec
Matka: Markéta
Strana: 20
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Roučková
Otec: Fabián
Matka: Kateřina
Strana: 20
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Šustáčková
Otec: Filip
Matka: Anna
Strana: 20
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Horáčková
Otec: Jakub
Matka: Mariana
Strana: 20
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Mašová
Otec: Tobiáš
Matka: Markéta
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Štohandl
Otec: Fabián
Matka: Tereza
Strana: 20