Horní Bobrová

,

Digitalizovaná kniha narozených Horní Bobrová obsahuje záznamy od roku 1690 do roku 1744.

Nalezeno 5000 záznamů narození
Obec
Rok
Jméno
Příjmení
Otec
Matka
Strana
Kniha
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peňázová
Otec: Sebastián
Matka: Jana
Strana: 2
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zdražil
Otec: Mikuláš
Matka: Dorota
Strana: 2
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Rozprávka
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 2
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hrdličková
Otec: Matěj
Matka: Markéta
Strana: 2
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Mahel
Otec: Jan
Matka: Justýna
Strana: 2
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: podruh Mikuláše Zity
Otec: Jakub
Matka: Dorota
Strana: 2
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Škarka
Otec: Havel
Matka: Helena
Strana: 2
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Adam
Příjmení: podruh Řehoře Kuny
Otec: Václav
Matka: Judita
Strana: 2
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Papúšková
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 2
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kynclová (Jincl ?)
Otec: Leopold
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Janda
Otec: Matěj
Matka: Anna
Strana: 3
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Petržalka
Otec: Řehoř
Matka: Alžběta
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: Koudela
Otec: Jiří
Matka: Růžena
Strana: 3
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Trnková
Otec: Jakub
Matka: Judita
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šenkýř
Otec: Tomáš
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Čapek
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 3
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sáblíková
Otec: Bartoloměj
Matka: Barbora
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová
Otec: Vojtěch
Matka: Žofie
Strana: 3
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: podruh Pavla Tulise
Otec: Matouš
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: Slavkovice (?)
Rok:
Jméno: Anna (?)
Příjmení: Valatová
Otec: Vít
Matka: Žofie
Strana: 3
Obec: Černý mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vojáčková
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 3
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kasalková
Otec: Bartoloměj
Matka: Alžběta
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Truhlářová, podruh Matiska
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Šiška
Otec: Marek
Matka: Markéta
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: podruh Holšpicův
Otec: Václav
Matka: Mariana
Strana: 3
Obec: ?
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Červenková
Otec: Jiří
Matka: ?
Strana: 3
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Burianová
Otec: Mikuláš
Matka: Kateřina
Strana: 3
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Chalupa
Otec: Matouš
Matka: Markéta
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Tomanová
Otec: Bartoloměj
Matka: Alžběta
Strana: 3
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Vaňková
Otec: Blažej
Matka: Ludmila
Strana: 3
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vaculín
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 3
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: podruh Kršňákův
Otec: Vavřinec
Matka: Dorota
Strana: 3
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Jobánek
Otec: Urban
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Růžičková
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 4
Obec: ?
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bartošová
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 4
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Dudal
Otec: Havel
Matka: Alžběta
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Bílý
Otec: Matouš
Matka: Mariana
Strana: 4
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Lahoda
Otec: Adam
Matka: Veronika
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Valenta
Otec: Řehoř
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: Pivec
Otec: Jiří
Matka: Anna
Strana: 4
Obec: ?
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: mlynář Tálský
Otec: Václav
Matka: Ludmila
Strana: 4
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Koubek
Otec: Matouš
Matka: Veronika
Strana: 4
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Musil
Otec: Martin
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dvořák
Otec: Mikuláš
Matka: Markéta
Strana: 4
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pastýř
Otec: Matouš
Matka: Anna
Strana: 4
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dusík
Otec: Ondřej
Matka: Kateřina
Strana: 4
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Chalupová
Otec: Matouš
Matka: Markéta
Strana: 4
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Bobek
Otec: Vít
Matka: Judita
Strana: 4
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vítek
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 4
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ježová
Otec: Martin
Matka: Mariana
Strana: 4
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kopáček
Otec: Řehoř
Matka: Magdalena
Strana: 4
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Musil
Otec: Kristián
Matka: Kristýna
Strana: 4
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Slabý
Otec: Bernard
Matka: Alžběta
Strana: 4
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Servít
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 4
Obec: ?
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dusík
Otec: Vavřinec
Matka: ?
Strana: 4
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Koudelová
Otec: Jiří
Matka: Růžena
Strana: 4
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kožešník
Otec: Pavel
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zelená
Otec: Jan
Matka: Žofie
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dusík
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Halová
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 5
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Mrňous
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 5
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Růžena
Příjmení: Mrňousová
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Matulka
Otec: Pavel
Matka: Salomena
Strana: 5
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Peňáz
Otec: Simon
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dvořák z Mirošova
Otec: ?
Matka: Zuzana
Strana: 5
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Prokopová
Otec: Tomáš
Matka: Ester
Strana: 5
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Lysá
Otec: Mikuláš
Matka: Zuzana
Strana: 5
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Fiala
Otec: Vojtěch
Matka: Anna
Strana: 5
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Musilová
Otec: Martin
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šišková
Otec: Pavel
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: (šťastný)
Otec: ?
Matka: Uršula
Strana: 5
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vondráková
Otec: Jan
Matka: Růžena
Strana: 5
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vojtová
Otec: Matouš
Matka: Justýna
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Valentová
Otec: Řehoř
Matka: Kateřina
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kovář
Otec: Vilém
Matka: Dorota
Strana: 5
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Dvořáková z Mirošova
Otec: Ondřej
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Žáková
Otec: Martin
Matka: Markéta
Strana: 5
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Zajíc
Otec: Sebastián
Matka: Markéta
Strana: 5
Obec: Černý mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peňázová
Otec: Jakub
Matka: Žofie
Strana: 5
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Bartoš
Otec: Mikuláš
Matka: Judita
Strana: 5
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Jura
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 5
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Klement
Matka: Zuzana
Strana: 5
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Borůvková
Otec: Bernard
Matka: Regina
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Michek
Otec: Tomáš
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Procházková
Otec: Jan
Matka: Salomena
Strana: 5
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Lysá
Otec: František
Matka: Mariana
Strana: 5
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Podruhová
Otec: Václav
Matka: Justýna
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kejda
Otec: Konrád (?)
Matka: Dorota
Strana: 6
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Jobová
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 6
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hájková
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: Dostál
Otec: Jiří
Matka: Eva
Strana: 6
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zedník
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pastýřová
Otec: Jiří
Matka: Mariana
Strana: 6
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Roučka
Otec: Petr
Matka: Uršula
Strana: 6
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Soukal
Otec: Simon
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mahelová
Otec: Antonín
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: podruh Novotného
Otec: Ondřej
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kolda
Otec: Jakub
Matka: Ludmila
Strana: 6
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Samuel mlynář
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Dvořák z Mirošova
Otec: Ondřej
Matka: Mariana
Strana: 6
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Káňa
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pavlík
Otec: Bartoloměj
Matka: Růžena
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Skryjová
Otec: Valentýn
Matka: Uršula
Strana: 6
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Job
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kučírková
Otec: Jiří
Matka: Zuzana
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Svoboda
Otec: Fabián
Matka: Alžběta
Strana: 6
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ježová
Otec: Pavel
Matka: Markéta
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kovář
Otec: Konrád
Matka: Žofie
Strana: 6
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pokorná
Otec: Jakub
Matka: Justýna
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kunová
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 6
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Káňová
Otec: Jiří
Matka: Magdalena
Strana: 6
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kramářová
Otec: Petr
Matka: Kateřina
Strana: 6
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vizourek
Otec: Havel
Matka: Anna
Strana: 6
Obec: Bílkův mlýn
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Bárta
Otec: Havel
Matka: Salomena
Strana: 6
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Horák
Otec: Jiří
Matka: Anežka
Strana: 6
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: podruh u Loukoty
Otec: Bedřich
Matka: Dorota
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pouček
Otec: Kristián
Matka: Justýna
Strana: 7
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mahelová, mlynář na Strakovém mlýně
Otec: Jan
Matka: Markéta
Strana: 7
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Sáblíková
Otec: Matěj
Matka: Anna
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vařák, podruh Hajného
Otec: Jiří
Matka: Markéta
Strana: 7
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Peňáz
Otec: Ferdinand
Matka: Markéta
Strana: 7
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Lysá
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Chvojková, bednář
Otec: Karel
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Čačková
Otec: Jakub
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Vrnadová
Otec: Vávra
Matka: Apolena
Strana: 7
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Polnická, (Reitšnaidl)
Otec: František
Matka: Alžběta
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kovář
Otec: Ondřej
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Studená
Otec: Pavel
Matka: Markéta
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Váňová
Otec: Simon
Matka: Veronika
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Fiala
Otec: Martin
Matka: Uršula
Strana: 7
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Poulová
Otec: Jakub
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Doležalová (žalovala na vojáka Josefa Reška)
Otec: ?
Matka: Uršula
Strana: 7
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie Monika
Příjmení: Jakubcová
Otec: Petr
Matka: Anastázie
Strana: 7
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Prokop
Otec: Jan
Matka: Veronika
Strana: 7
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Němcová
Otec: Jakub
Matka: Justýna
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Soukup
Otec: Matouš
Matka: Alžběta
Strana: 7
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Bárta, podruh Káňů
Otec: Petr
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pastýř (dcera Matouše Pastýře, neb. zlej paměti)
Otec: ?
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: zeť Dvořáka
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 7
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Kršňáková
Otec: Řehoř
Matka: Růžena
Strana: 7
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Uher, kovář
Otec: Václav
Matka: Barbora
Strana: 7
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Káňová
Otec: Jiří
Matka: Žofie
Strana: 7
Obec: Ráčkův mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zdražilová
Otec: Rudolf
Matka: Veronika
Strana: 7
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pokorná
Otec: Antonín
Matka: Jana
Strana: 7
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Zajícová, podruh Káňův
Otec: Jiří
Matka: Magdalena
Strana: 8
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dvořáková z Račic
Otec: Jakub
Matka: Mariana
Strana: 8
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šiška
Otec: Sebastián
Matka: Alžběta
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Job
Otec: Tobiáš
Matka: Justýna
Strana: 8
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šamla (mladý)
Otec: Josef
Matka: Dorota
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Bartoš
Otec: Ignác
Matka: Žofie
Strana: 8
Obec: Rozprávkův mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rozprávková
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 8
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Batelková
Otec: Blažej
Matka: Ludmila
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kejklířová
Otec: Havel
Matka: Ludmila
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pastýřová
Otec: Ondřej
Matka: Anna
Strana: 8
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vizourková
Otec: Havel
Matka: Anna
Strana: 8
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: podruh Musila
Otec: Tomáš
Matka: Kateřina
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Kolář
Otec: Matěj
Matka: Žofie
Strana: 8
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Vítek
Otec: Urban
Matka: Kristýna
Strana: 8
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: podruh Sýkorův
Otec: Bernard
Matka: Žofie
Strana: 8
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: podruh Dvořákův
Otec: Martin
Matka: Dorota
Strana: 8
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Bednářová
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 8
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Lahodová
Otec: Simon
Matka: Magdalena
Strana: 8
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Škarohlíd
Otec: Vít
Matka: Markéta
Strana: 8
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peňázová
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 8
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šustáčková
Otec: Josef
Matka: Judita
Strana: 8
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Šabartová
Otec: Mikuláš
Matka: Juliana
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Krejčí
Otec: Řehoř
Matka: Anežka
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Čáp, kovář
Otec: Matouš
Matka: Žofie
Strana: 9
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: podruh Adama Dvořáka, švagr z Olešínek
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Šiška
Otec: Sebastián
Matka: Alžběta
Strana: 9
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kociánová
Otec: Vavřinec
Matka: Anna
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kučerová
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bartošová
Otec: Fabián
Matka: Zuzana
Strana: 9
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: podruh Mašův
Otec: Vít
Matka: Růžena
Strana: 9
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Lysý
Otec: Rudolf
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Poulová
Otec: Karel
Matka: Kateřina
Strana: 9
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová, kožešník
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vocítková
Otec: Matěj
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Matěj
Matka: Ludmila
Strana: 9
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: podruh Sýkorův
Otec: Bernard
Matka: Žofie
Strana: 9
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Vítek
Otec: Urban
Matka: Kristýna
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mácová
Otec: Martin
Matka: Anna
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: Pochop
Otec: Jan
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šípův zeť
Otec: Havel
Matka: Kateřina
Strana: 9
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mašek
Otec: Jiří
Matka: Mariana
Strana: 9
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mičková
Otec: Jan
Matka: Uršula
Strana: 9
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Havlíčková
Otec: Adam
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kršňáková
Otec: Matěj
Matka: Veronika
Strana: 9
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Řehořková
Otec: Matěj
Matka: Ludmila
Strana: 9
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pokorný
Otec: Fabián
Matka: Dorota
Strana: 9
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Havlík
Otec: Havel
Matka: Kateřina
Strana: 10
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: dolní Dvořák z Mirošova
Otec: Havel
Matka: Alžběta
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Baxant
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zelený
Otec: Josef
Matka: Žofie
Strana: 10
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Svoboda, dvořák z Mirošovských dvorů
Otec: Josef
Matka: Markéta
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hrdličková
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 10
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Součková
Otec: Valentýn
Matka: Dorota
Strana: 10
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hošková
Otec: Martin
Matka: Ludmila
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Šabart, malíř
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Koudelová
Otec: Martin
Matka: Ludmila
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Vyplašil
Otec: Štěpán
Matka: Žofie
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Plička
Otec: Jakub
Matka: Markéta
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šamlová
Otec: Tomáš
Matka: Jana
Strana: 10
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Krejčí
Otec: Bedřich
Matka: Žofie
Strana: 10
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Švaňhal
Otec: Mikuláš
Matka: Uršula
Strana: 10
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Koudela
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 10
Obec: Trakalka (?)
Rok:
Jméno: Antonín Vít
Příjmení: Svoboda neb Šmarda
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 10
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zuberský
Otec: Karel
Matka: Jana
Strana: 10
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: zeť Hájkův
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 10
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vocítková
Otec: Matěj
Matka: Veronika
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Chaloupka
Otec: Antonín
Matka: Anna
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Koudela
Otec: Matěj
Matka: Alžběta
Strana: 10
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Čech
Otec: Martin
Matka: Ludmila
Strana: 10
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Hošek
Otec: Martin
Matka: Ludmila
Strana: 10
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Koudelová
Otec: Filip
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kejklířová
Otec: Tomáš
Matka: Ludmila
Strana: 11
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Štipáček
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 11
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šamlová
Otec: Josef
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Novotná
Otec: Bernard
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Březková
Otec: Jiří
Matka: Uršula
Strana: 11
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dudalová
Otec: Jiří
Matka: Veronika
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Burian
Otec: Jakub
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Fialová, kožešník
Otec: Martin
Matka: Uršula
Strana: 11
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Harus
Otec: Tomáš
Matka: Barbora
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sýkorová, punčochář
Otec: Petr
Matka: Lucie
Strana: 11
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Fiala, kovář
Otec: Mikuláš
Matka: Žofie
Strana: 11
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bednářová
Otec: Valentýn
Matka: Veronika
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Koudelová
Otec: Vavřinec
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Tulisová
Otec: Bernard
Matka: Justýna
Strana: 11
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zdražilová
Otec: Jakub
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Říhová
Otec: Václav
Matka: Žofie
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Horák, podruh Myslivcův
Otec: Ondřej
Matka: Dorota
Strana: 11
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Košík
Otec: Jan
Matka: Žofie
Strana: 11
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Koudelová
Otec: Vít
Matka: Markéta
Strana: 11
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kudrna, zedník
Otec: Jan
Matka: Růžena
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Roháček
Otec: Rudolf
Matka: Kateřina
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zahrádková
Otec: Bartoloměj
Matka: Žofie
Strana: 11
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín Pavel
Příjmení: Musil
Otec: Ignác
Matka: Alžběta
Strana: 11
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kříž
Otec: Ferdinand
Matka: Růžena
Strana: 12
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Stehlíková
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Matisek
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Poulová
Otec: Josef
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Dolák
Otec: Matouš
Matka: Jana
Strana: 12
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín Jan
Příjmení: Hausschild, purkrabí v Radešíně
Otec: Tomáš
Matka: Tereza
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Černý
Otec: Tomáš
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: podruh Konečnýho
Otec: Martin
Matka: Dorota
Strana: 12
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Skýva
Otec: Matouš
Matka: Mariana
Strana: 12
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Jiří
Matka: Juliana
Strana: 12
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šustáčková
Otec: Josef
Matka: Judita
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Burianová
Otec: Jakub
Matka: Dorota
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kuželová
Otec: Bernard
Matka: Marta
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Součková
Otec: Valentýn
Matka: Dorota
Strana: 12
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: prostřední mlynář ze Slavkovic
Otec: Rudolf
Matka: Kristýna
Strana: 12
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Kynclová
Otec: František
Matka: Salomena
Strana: 12
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna Marie
Příjmení: Bajerová, šenkýř v Řečici
Otec: Karel
Matka: Anna
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Pospíchal
Otec: Jakub
Matka: Judita
Strana: 12
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Brychta
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 12
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Musil
Otec: Bartoloměj
Matka: Veronika
Strana: 12
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dudalová
Otec: Jiří
Matka: Veronika
Strana: 12
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rolínková
Otec: Alexandr
Matka: Uršula
Strana: 13
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Stupka
Otec: Kašpar
Matka: Kristýna
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Palec
Otec: Havel
Matka: Markéta
Strana: 13
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harvánková
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Ráčkův mlýn
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šmardová, mlynář
Otec: Ferdinand
Matka: Růžena
Strana: 13
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Sochorová, podruh Mašův
Otec: Josef
Matka: Uršula
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: na Starý rychtě
Otec: František
Matka: Salomena
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Horáková
Otec: Bernard
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rozprávková
Otec: Ignác
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Moravec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Skalníčková
Otec: Matěj
Matka: Zuzana
Strana: 13
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rausová
Otec: Vít
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: z Račic z Dvořákovy chaloupky
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dusíková, mlynář
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Drlová
Otec: Tobiáš
Matka: Dorota
Strana: 13
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Kučka
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Michek
Otec: Jiří
Matka: Magdalena
Strana: 13
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Šiška, hajný
Otec: František
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Adam
Příjmení: Čech
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 13
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bunková
Otec: Jan
Matka: Růžena
Strana: 13
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Šamlová
Otec: Tomáš
Matka: Jana
Strana: 13
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ambrož
Příjmení: Čech
Otec: Martin
Matka: Žofie
Strana: 13
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Klimeš
Otec: Urban
Matka: Kateřina
Strana: 13
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Haxová, pastýř
Otec: Bernard
Matka: Alžběta
Strana: 13
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Svoboda, cihlář
Otec: Václav
Matka: Ludmila
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mašík
Otec: ?
Matka: Ludmila
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Kolda
Otec: Pavel
Matka: Mariana
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šabartová
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Bílá
Otec: Jindřich
Matka: Anna
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Mahelová, kovář
Otec: Václav
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vondráčková
Otec: Jan
Matka: Anna
Strana: 14
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Klimeš
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Harvánek
Otec: Michal
Matka: Alžběta
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Švejda
Otec: Karel
Matka: Dorota
Strana: 14
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Bednářová
Otec: Fabián
Matka: Juliana
Strana: 14
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Alexandr
Příjmení: Peňáz
Otec: Martin
Matka: Anna
Strana: 14
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Sáblíková, mlynář
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 14
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anastázie
Příjmení: Vojtová
Otec: Josef
Matka: Dorota
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Myslivec
Otec: Vít
Matka: Mariana
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Mahel
Otec: Jan
Matka: Uršula
Strana: 14
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Havlíčková
Otec: Václav
Matka: Kateřina
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Švaňhalová
Otec: Pavel
Matka: Dorota
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rausová
Otec: František
Matka: Veronika
Strana: 14
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šefelínová
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Staněk
Otec: Marek
Matka: Žofie
Strana: 14
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna Hedvika Kateřina
Příjmení: Straková, matka rodilá Švédka
Otec: Ondřej
Matka: Růžena
Strana: 14
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Batelka
Otec: Řehoř
Matka: Ludmila
Strana: 14
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Dudalová
Otec: Matěj
Matka: Tereza
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Skalická
Otec: Josef
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Hrbková
Otec: Vít
Matka: Jana
Strana: 15
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Binková
Otec: Josef
Matka: Eva
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ambrož
Příjmení: Urban
Otec: ?
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Zuberský
Otec: Karel
Matka: Jana
Strana: 15
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: podruh Černýho
Otec: Mikuláš
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Mrňous
Otec: Václav
Matka: Kristýna
Strana: 15
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Čechová
Otec: Ferdinand
Matka: Jana
Strana: 15
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Špatková
Otec: Řehoř
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Trnka
Otec: Urban
Matka: Barbora
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Khnoll, posel právní
Otec: Adam
Matka: Jana
Strana: 15
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: podruh Coufalův
Otec: Leopold
Matka: Uršula
Strana: 15
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: podruh Mrňousův
Otec: Vavřinec
Matka: Mariana
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Holšpicová
Otec: Karel
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Bílková
Otec: Simon
Matka: Růžena
Strana: 15
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Janda
Otec: Jakub
Matka: Kordula
Strana: 15
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Dudal
Otec: Jiří
Matka: Veronika
Strana: 15
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Dočekal
Otec: Antonín
Matka: Kateřina
Strana: 15
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Březková
Otec: Simon
Matka: Barbora
Strana: 15
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Raus
Otec: František
Matka: Veronika
Strana: 15
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Palec
Otec: Vít
Matka: Růžena
Strana: 16
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Dudal
Otec: Matěj
Matka: Tereza
Strana: 16
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Hloušek
Otec: Kašpar
Matka: Dorota
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Burianová, na Zavadilce
Otec: Pavel
Matka: Dorota
Strana: 16
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Matulková
Otec: Augustýn
Matka: Justýna
Strana: 16
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Petera
Otec: Ondřej
Matka: Barbora
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zuberská
Otec: Karel
Matka: Jana
Strana: 16
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šafářová
Otec: Martin
Matka: Jana
Strana: 16
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Slabá
Otec: Ondřej
Matka: Alžběta
Strana: 16
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sýkora
Otec: Stanislav
Matka: Růžena
Strana: 16
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šabartová
Otec: Josef
Matka: Jana
Strana: 16
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zvolský
Otec: Jiří
Matka: Ludmila
Strana: 16
Obec: Řehořov
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Vala
Otec: Josef
Matka: Tereza
Strana: 16
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mičíková, podruh Hamerníka
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mahelová
Otec: Jan
Matka: Uršula
Strana: 16
Obec: Křiby
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Brožová
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 16
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Augustýn
Příjmení: Tulis
Otec: Řehoř
Matka: Judita
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pličková, barvíř
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 16
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Mička
Otec: Prokop
Matka: Uršula
Strana: 16
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Adam
Příjmení: Šandera
Otec: Pavel
Matka: Eva
Strana: 16
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Bartoš
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Šaustalová
Otec: Matěj
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Škarohlídová
Otec: Jiří
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Koudelová
Otec: Tomáš
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Tesař
Otec: Melichar
Matka: Uršula
Strana: 17
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Svobodová, kovář
Otec: Karel
Matka: Candida
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Dvořák
Otec: Stanislav
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Ježová
Otec: Vít
Matka: Uršula
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pajerová
Otec: Jakub
Matka: Růžena
Strana: 17
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peňázová
Otec: Filip
Matka: Eva
Strana: 17
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Klimešová
Otec: Václav
Matka: Alžběta
Strana: 17
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Janová
Otec: Matěj
Matka: Tereza
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Šabartová
Otec: Jan
Matka: Alžběta
Strana: 17
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Alžběta
Příjmení: Vaňková
Otec: Bartoloměj
Matka: Anna
Strana: 17
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Alžběta
Příjmení: Šanderová
Otec: Matěj
Matka: Zuzana
Strana: 17
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Alžběta
Příjmení: Bednářová
Otec: Josef
Matka: Kateřina
Strana: 17
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Jež
Otec: Havel
Matka: Jana
Strana: 18
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Batelková
Otec: Ondřej
Matka: Jana
Strana: 18
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Smetanová
Otec: Martin
Matka: Mariana
Strana: 18
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Apolena
Příjmení: Novotná
Otec: Jan
Matka: Kristýna
Strana: 18
Obec: Fryšava
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Lorencová
Otec: ?
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Nejedlá
Otec: ?
Matka: Zuzana
Strana: 18
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Dudal
Otec: Jiří
Matka: Veronika
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mičková
Otec: Prokop
Matka: Uršula
Strana: 18
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Servít
Otec: Matouš
Matka: Eva
Strana: 18
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Hajná
Otec: Kašpar
Matka: Dorota
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Pikula
Otec: Jiří
Matka: Alžběta
Strana: 18
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peterová
Otec: Ondřej
Matka: Barbora
Strana: 18
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Peterová (duplicita)
Otec: Ondřej
Matka: Barbora
Strana: 18
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mlynářová
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 18
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rozprávková
Otec: Ignác
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Mašová
Otec: Pavel
Matka: Mariana
Strana: 18
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Myslivcová
Otec: Vít
Matka: Kateřina
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Zahrádka
Otec: František
Matka: Růžena
Strana: 18
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: podruh Tomanů
Otec: Ondřej
Matka: Alžběta
Strana: 18
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Alžběta
Příjmení: Sáblíková
Otec: Jan
Matka: Jana
Strana: 18
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harvánková, polní mistr
Otec: Michal
Matka: Alžběta
Strana: 18
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Hájková
Otec: Vavřinec
Matka: Judita
Strana: 18
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pokorná
Otec: Štěpán
Matka: Justýna
Strana: 19
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Čempírek
Otec: Ferdinand
Matka: Uršula
Strana: 19
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Škarohlíd
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 19
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Pohanková
Otec: Jakub
Matka: Anna
Strana: 19
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Vojtěch
Příjmení: Kuna
Otec: Martin
Matka: Anna
Strana: 19
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Drlová
Otec: Štěpán
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Tomanová
Otec: Pavel
Matka: Růžena
Strana: 19
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Doležalová
Otec: Jan
Matka: Žofie
Strana: 19
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Bartoš
Otec: Václav
Matka: Růžena
Strana: 19
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna Marie
Příjmení: Petrová
Otec: Fabián
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Ondřej
Příjmení: Smažil
Otec: Tomáš
Matka: Žofie
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zelená
Otec: Josef
Matka: Magdalena
Strana: 19
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Jobová
Otec: Mikuláš
Matka: Veronika
Strana: 19
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Anežka
Příjmení: Harvánková
Otec: Jiří
Matka: Monika
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Vencová (Wentz, šafář)
Otec: Bernard
Matka: Jana
Strana: 19
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zámečník
Otec: Ondřej
Matka: Alžběta
Strana: 19
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Sedlák
Otec: František
Matka: Kateřina
Strana: 19
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Tkadlecová
Otec: Sebastián
Matka: Marie
Strana: 19
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Zima
Otec: Martin
Matka: Veronika
Strana: 19
Obec: Olešínky
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Harusová, šafář
Otec: Jan
Matka: Barbora
Strana: 19
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Antonín
Příjmení: Rolínek
Otec: Jan
Matka: Ludmila
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Milušková
Otec: Štěpán
Matka: Markéta
Strana: 20
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Zdražilová
Otec: Urban
Matka: Veronika
Strana: 20
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Rausová
Otec: František
Matka: Veronika
Strana: 20
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dusíková
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 20
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Anna
Příjmení: Dvořáková z Račic
Otec: František
Matka: Apolena
Strana: 20
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Vodička
Otec: Simon
Matka: Ludmila
Strana: 20
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Vaverka
Otec: Jiří
Matka: Justýna
Strana: 20
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Matisek
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 20
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Staňková
Otec: Sebastián
Matka: Jana
Strana: 20
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Pastýř
Otec: Řehoř
Matka: Salomena
Strana: 20
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Drla
Otec: Martin
Matka: Kateřina
Strana: 20
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Král
Otec: Urban
Matka: Dorota
Strana: 20
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Havránková
Otec: Daniel
Matka: Magdalena
Strana: 20
Obec: Hlinné
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: podruh Šamlův
Otec: Jan
Matka: Dorota
Strana: 20
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Hrdina
Otec: Václav
Matka: Anna
Strana: 20
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: podruh Jiříka Březky
Otec: Václav
Matka: Ester
Strana: 21
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Benedikt
Příjmení: Šafář
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 21
Obec: Slavkovice
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Pohanka
Otec: Petr
Matka: Mariana
Strana: 21
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Šoustáček
Otec: Martin
Matka: Salomena
Strana: 21
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: ?
Otec: Jan
Matka: Mariana
Strana: 21
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Vališka (Mališka ?)
Otec: Jakub
Matka: Gertrůda
Strana: 21
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Říha
Otec: Tomáš
Matka: Mariana
Strana: 21
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Horák
Otec: Matěj
Matka: Zuzana
Strana: 21
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Kejklířová
Otec: Bernard
Matka: Anna
Strana: 21
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Nejedlá
Otec: Matěj
Matka: Růžena
Strana: 21
Obec: Podolí
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Špic
Otec: Bartoloměj
Matka: Dorota
Strana: 21
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Dusík, rybníkář
Otec: Havel
Matka: Dorota
Strana: 21
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: podruh Mrňousův
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 21
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Tomanová
Otec: Tomáš
Matka: Marta
Strana: 21
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Coufal
Otec: Jakub
Matka: Uršula
Strana: 21
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Malíř (Malý ?)
Otec: Bernard
Matka: Barbora
Strana: 21
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Dusíková
Otec: Jiří (?)
Matka: Juliana
Strana: 21
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Švec
Otec: Matěj
Matka: Mariana
Strana: 21
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Kovářová
Otec: Vojtěch
Matka: Anna
Strana: 21
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Maša
Otec: Jan
Matka: Ester
Strana: 21
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Michek
Otec: Matouš
Matka: Justýna
Strana: 22
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Řečník (Řezník ?)
Otec: Fabián
Matka: Zuzana
Strana: 22
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Šebková
Otec: Tomáš
Matka: Zuzana
Strana: 22
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Zdražil
Otec: Jiří
Matka: Mariana
Strana: 22
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Koblížek
Otec: Jan
Matka: Kateřina
Strana: 22
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Haxa
Otec: Mikuláš
Matka: Mariana
Strana: 22
Obec: ?
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Tanglová
Otec: František
Matka: Justýna
Strana: 22
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Dvořáková
Otec: Karel
Matka: Juliana
Strana: 22
Obec: Radešínská Svratka
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Tulis
Otec: Kašpar
Matka: Kateřina
Strana: 22
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Vítková
Otec: Urban
Matka: Kateřina
Strana: 22
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Dvořáková
Otec: Karel
Matka: Salomena
Strana: 22
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Pokorná
Otec: Vavřinec
Matka: Jana
Strana: 22
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Dlazdík
Otec: Jiří
Matka: Magdalena
Strana: 22
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Tulis
Otec: Pavel
Matka: Alžběta
Strana: 22
Obec: Ráčkův mlýn
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Miča, mlynář
Otec: Martin
Matka: Magdalena
Strana: 22
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Kolda
Otec: Klement
Matka: Eva
Strana: 22
Obec: Bohdalec
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Karas
Otec: Ondřej
Matka: Markéta
Strana: 23
Obec: Račice
Rok:
Jméno: Benedikt
Příjmení: Šilhánek
Otec: Matouš
Matka: Mariana
Strana: 23
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Řezníček
Otec: Vilém
Matka: Magdalena
Strana: 23
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Kovář
Otec: Ondřej
Matka: Kateřina
Strana: 23
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Smutka
Otec: Mikuláš
Matka: Žofie
Strana: 23
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Chalupa
Otec: Václav
Matka: Jana
Strana: 23
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Kašpar
Otec: František
Matka: Magdalena
Strana: 23
Obec: Dolní Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Švaňhal
Otec: Jiří
Matka: Dorota
Strana: 23
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Fuxa
Otec: Lukáš
Matka: Jana
Strana: 23
Obec: Horní Bobrová
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Šudáková
Otec: Jakub
Matka: Justýna
Strana: 23
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Kloudová
Otec: Vavřinec
Matka: Gertrůda
Strana: 23
Obec: Řečice
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Šustáčková
Otec: Ondřej
Matka: Ludmila
Strana: 23
Obec: Mirošov
Rok:
Jméno: Dorota
Příjmení: Štursová
Otec: Pavel
Matka: Markéta
Strana: 23
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Řezník
Otec: Jakub
Matka: Kateřina
Strana: 24
Obec: Bobrůvka
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Kejklíř
Otec: Bernard
Matka: Anna
Strana: 24
Obec: Dlouhé
Rok:
Jméno: Bartoloměj
Příjmení: Šafář
Otec: Matouš
Matka: Dorota
Strana: 24
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Cibulka
Otec: Matouš
Matka: Barbora
Strana: 24
Obec: ?
Rok:
Jméno: Bernard
Příjmení: Rozprávka
Otec: František
Matka: Anna
Strana: 24
Obec: Radešín
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Kučerová
Otec: Řehoř
Matka: Kateřina
Strana: 24
Obec: Nová Ves
Rok:
Jméno: Barbora
Příjmení: Doležalová
Otec: Matouš
Matka: Alžběta
Strana: 24
Obec: Bobrová
Rok:
Jméno: Blažej
Příjmení: Dolák
Otec: Jan